• Намалена цена
  • Неодамнешно
Железо Мушка Капи, Цвет, Сребро, 9x4mm, Дупка: 1mm
zoom_in

Железо Мушка Капи, Цвет, Сребро, 9x4mm, Дупка: 1mm

DEN 108.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен


Железо Мушка Капи, Цвет, Сребро.
Големина : за 9mm во дијаметар, 4mm, дебела, дупка : 1mm.
мушка капи додадете елегантна завршница на стакло и камен монистра или образован слатководни бисери. тие може да се насочи вниманието се фокусира на специјалност акцент монистра во вашиот накит дизајни, исто така се од голема помош при мешање мали мушка изолација со големите дупка монистра.

Број На Модел На:
X-IFIN-ZX1173-S
Објектот Тежина:
18g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Бренд Име:
pandahall
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Сребро.
Употреба:
Мушка Капи
Petal Стил:
Повеќе-Petal
единица:
10g
Материјал:
Железо

Најдобри понуди..