• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нова Мода рачно изработени Микро Отвори Целосна CZ Кристал уроци шарм конектор за Накит одлуки DIY додатоци
zoom_in

2017 Нова Мода рачно изработени Микро Отвори Целосна CZ Кристал уроци шарм конектор за Накит одлуки DIY додатоци

DEN 78.00 103.68

Количина на стоки
check Тековен

Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1.2 g
Гаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава во рок од 1 година
Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник
Поврзани Објекти Може Да Заинтересирани
2177 Новодојдени
2177
Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Инлеи 3А Циркон Камен
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.0393 инчи)
Објектот тежина : 1.Однапред ви благодариме.
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Микро Отвори CZ Накит Наоди и Компоненти за нараквици Ѓердан Изработка на Накит
Материјал : Висок квалитет месинг+ ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/розово злато/сребрена Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 17mm*9mm (1 инч=25. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.4 mm или 1mm=0.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.9cm
Производ Карактеристики:
рачно изработени Микро Отвори CZ шарм конектор за изработка на Накит
Бренд Име:
JUYA
Објектот Должина:
1.7cm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Микро Отвори CZ Накит Додатоци
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
1.2g
боја:
Роуз Злато/Сребрена/Злато
Материјал:
месинг,кубен циркони
Објектот Големина:
17mm*9mm
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Микро отвори накит:
diy занает
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга

Најдобри понуди..