• Намалена цена
  • Неодамнешно
бонбони бои 2mm 3000pcs кристал чешка Стакло Семе мониста Розова Боја За накит одлуки DIY розова боја
zoom_in

бонбони бои 2mm 3000pcs кристал чешка Стакло Семе мониста Розова Боја За накит одлуки DIY розова боја

DEN 62.00 75.84

Количина на стоки
check Тековен

бонбони бои 2mm 3000pcs кристал чешка Стакло Семе мониста За накит одлуки DIY
Материјал : стакло
Големина : за 2mm дупка големина за 0.8 mm
Количина : 1 пакет на 20g

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Akusesari
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
JC0648
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
боја:
Пинк
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Дијаметар:
2mm

Најдобри понуди..