• Намалена цена
  • Неодамнешно
50pcs/многу Антички Бронза Цртан филм Девојка Лице Cabochon База Settings 12MM Камео Settings Накит Одлуки Keychain Neckalce Pendant
zoom_in

50pcs/многу Антички Бронза Цртан филм Девојка Лице Cabochon База Settings 12MM Камео Settings Накит Одлуки

DEN 363.00 408.00

Количина на стоки
check Тековен


50pcs/многу Антички Бронза Цртан филм Девојка Лице Cabochon База Settings 12 MM Камео Settings Накит Одлуки Keychain Neckalce Pendant
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
1.9g
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
1.4cm
Производ Карактеристики:
dragonfly
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
2.8cm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Број На Модел На:
XM - A3250
Накит Наоди Тип:
cabochon база
Големина:
28*14MM
Количина:
50pcs/многу

Најдобри понуди..