• Намалена цена
  • Неодамнешно
Цилиндрични Месинг Главниот Метален Накит Монистра 3 Реда Микро Отвори Циркон Голема Дупка Лежиште За Накит DIY Одлуки 5pcs CHF158
zoom_in

Цилиндрични Месинг Главниот Метален Накит Монистра 3 Реда Микро Отвори Циркон Голема Дупка Лежиште За Накит

DEN 204.00 335.52

Количина на стоки
check Тековен


Име на производ : Цилиндрични Месинг Монистра Производ во Боја : Родиум/Розово Злато /Злато Производ Материјал : Месинг Производ Големина : 8*8мм Големина На Дупка : 5.1 mm Тежина : 1.3 g Пакет : 5 PCS/многу Цилиндрични Месинг Главниот Метален Накит Монистра 3 Реда Микро Отвори Циркон Голема Дупка Лежиште За Накит DIY Одлуки 5pcs CHF158

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
1.30g
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Цилиндрични Месинг Монистра
Објектот Форма:
Цилиндрични Месинг Монистра
Име на производ:
Цилиндрични Месинг Монистра
боја:
Roudium/Розово Злато /Злато
Цилиндрични Месинг Монистра Материјал :
Бакар
Dimenstion:
8*8мм
Дупка со ГОЛЕМИНА:
5.10 mm
ОЕМ:
Yes
доведе слободни:
Yes
nickle слободни:
Yes
Акции:
во парк
одговара diy накит:
Yes

Најдобри понуди..