• Намалена цена
  • Неодамнешно
(20 парчиња/многу) Врежан цвеќиња монистра Синтетички Корални монистра, 6mm 8мм 20mm Беж боја за изработка на Накит
zoom_in

(20 парчиња/многу) Врежан цвеќиња монистра Синтетички Корални монистра, 6mm 8мм 20mm Беж боја за изработка

DEN 98.00 120.00

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
1.На монистра се 3sizes : 6mm 8мм и 11mm .дупка со големина од околу 0.8 mm
2. Цената е за 20pieces на монистра.
3. Материјалот е КОРАЛНИ.

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 11mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.01 0.02 0.03
Материјал:
Вештачки Корални
Број На Модел На:
JC408
Бренд Име:
Akusesari
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Обликот:
круг ,цвет
боја:
Беж
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm 9mm 11mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm 9mm 11mm

Најдобри понуди..