• Намалена цена
  • Неодамнешно
(20 парчиња/многу) Буда главата форма Синтетички Корални монистра Беж и се Меша боја за изработка на Накит
zoom_in

(20 парчиња/многу) Буда главата форма Синтетички Корални монистра Беж и се Меша боја за изработка на Накит

DEN 133.00 162.24

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
1.Буда главата големина за : Ширина : 13.8 мм ,heighth : 12mm
дебелина : 20.9 мм,дупка големина околу 1.2 mm
2. Цената е за 20pieces на монистра.
3. Материјалот е корални.
2013 Мода (30 парчиња/многу) 11.5 мм*9.8 mm Смола Школка монистра мулти - боја за Накит што НИ$ 2.70 /многу
30 парчиња / многу
25мм се Зголеми Корални монистра Големи Корални цвет Мулти-боја за Накит што НИ$ 0.42 /парче
(30 парчиња/многу) Носорог Корални монистра Беж боја за Накит што НИ$ 4.50 /многу
30 парчиња / многу
(30 парчиња/многу) Avalokiteshvara Bodhisattva Буда главата форма Корални монистра Беж боја за Накит што НИ$ 4.50 /многу
30 парчиња / многу
8mm/20mm смола зголеми цвет монистра мешавина боја за изработка на накит трговија на големо и мало US$ 4.50 /многу
40 парчиња / многу
2013 мода (65 парчиња/многу) 1string за 40cm 6mm монистра природен камен монистра шарени Број 3 мешавина боја за накит US$ 3.66 /многу
65 парчиња / многу
(65 парчиња/многу) 1string за 40cm 6mm стаклени монистра мачка очи зрнца лабава монистра мулти-боја за накит што НИ$ 2.20 /многу
65 парчиња / многу
(72 парчиња/многу) 8мм Фацетирани Круг кристално Стакло монистра Шарм за накит одлуки мулти-боја на големо и мало US$ 3.30 /многу
72 парчиња / многу

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.03
Материјал:
Вештачки Корални
Број На Модел На:
JCRBA
Бренд Име:
Akusesari
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Обликот:
буда глава
боја:
Беж
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13.8mm*12mm*10.9mm
Надворешниот Дијаметар:
13.8mm*12mm*10.9mm

Најдобри понуди..