• Намалена цена
  • Неодамнешно
5mm 500Pcs DIY Белата Плоштад-форма Акрилик Бисери на англиски јазик A-Z Црно Писмо Монистра Случаен Коцка Spacer Монистра За Изработка на Накит
zoom_in

5mm 500Pcs DIY Белата Плоштад-форма Акрилик Бисери на англиски јазик A-Z Црно Писмо Монистра Случаен Коцка

DEN 175.00 205.92

Количина на стоки
check Тековен

5mm 500 Pcs DIY Белата Плоштад-форма Акрилик Бисери на англиски јазик "A-Z" Црно Писмо Монистра Случаен Коцка Spacer Монистра За Изработка на Накит
боја : комбинација
големина : 5*5mm
употреба : DIY
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Тежина:
80G
Број На Модел На:
B01291

Најдобри понуди..