• Намалена цена
  • Неодамнешно
10 компјутери Свила Tassel Шарм DIY За Ѓердан Earring Наоди Tassels Со Сребрена / Злато Врвот Earring Накит Додатоци
zoom_in

10 компјутери Свила Tassel Шарм DIY За Ѓердан Earring Наоди Tassels Со Сребрена / Злато Врвот Earring Накит

DEN 317.00 528.00

Количина на стоки
check Тековен

Добредојдовте на Пра - моден

Бренд Име:
TEVIDA
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Материјал:
Најлон
Објектот Ширина:
0.6cm
Производ Карактеристики:
Најлон
Објектот Дијаметар:
0.7cm
Објектот Висина:
7cm
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
Z10101
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Најлон
Tassel:
7cm
is_customized:
Yes
Големина:
7cm

Најдобри понуди..