• Намалена цена
  • Неодамнешно
REAMOR Висок Квалитет 316L не ' Рѓосувачки челик Крстот Черепот на Главата Монистра 8мм Голема Дупка Шарм Монистра За Накит Одлуки Мажите Нараквици DIY
zoom_in

REAMOR Висок Квалитет 316L не ' Рѓосувачки челик Крстот Черепот на Главата Монистра 8мм Голема Дупка Шарм Монистра

DEN 276.00 459.36

Количина на стоки
check Тековен


Објектот Дијаметар:
Hole Size 8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
8Z041
Објектот Тежина:
3.5g
Бренд Име:
REAMOR
Материјал:
Метал
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
крстот черепот
Пребарување По Клучни Зборови:
Нерѓосувачки челик Крстот Черепот мушка шарм
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Монистра дупка големина:
0.8 cm/0.31 во
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија

Најдобри понуди..