• Намалена цена
  • Неодамнешно
(72 парчиња/многу) 8мм кристално Стакло монистра Фацетирани Диско Монистра Јасна боја за изработка на накит
zoom_in

(72 парчиња/многу) 8мм кристално Стакло монистра Фацетирани Диско Монистра Јасна боја за изработка на накит

DEN 82.00 100.32

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
1.На монистра, големина е околу кол 8мм,дупка големина за 0.8 mm
2.Цената е за 1 string
8мм 1string за 72pieces

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Akusesari
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.05
Број На Модел На:
JC0670
боја:
Јасно
Објектот Дијаметар:
8mm

Најдобри понуди..