• Намалена цена
  • Неодамнешно
RONGQING Мода Светло Сина Опал Монистра Природен Камен Расфрлани Мачка Очи Зрнца за Накит Одлуки 6mm 8мм 10мм,12mm
zoom_in

RONGQING Мода Светло Сина Опал Монистра Природен Камен Расфрлани Мачка Очи Зрнца за Накит Одлуки 6mm 8мм 10мм,12mm

DEN 128.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен


Моден Светло Сина Опал Монистра Природен Камен Расфрлани Мачка Очи Зрнца за Накит Одлуки 6mm 8мм 10мм,12mm
Големина На Табелата
На flollow Големина на Табелата се користат само за непречено круг монистра, не вклучуваат
кофа во форма на зрнца, цилиндрични , рамни монистра, фацетирани монистра и други
неправилната форма на зрнца.
Фацетирани кристал ,како 64-соочуваат,128-со кои се соочуваат,на должина е околу 35 CM!
Се обрне внимание : Пукнатината кристал (frizzling кристал) и Змеј Вени Ахат Монистра' неисправен производ стапка е релативно висока,тоа обично високо како 30% ,ако клиенти се грижи за тоа ве молиме да не место со цел за тоа.
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JJ-066-c01
Бренд Име:
RONGQING
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
мачка очи камен
Големина:
6mm,8mm,10mm,12mm
боја:
Светло Сина
квалитет:
1 многу

Најдобри понуди..