• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нова Крава Вистинска Кожа CarKey Паричници Мажите Носителот Housekeeper Копчиња Жените Keychain Опфаќа Патент KeyCase Торба
zoom_in

Нова Крава Вистинска Кожа CarKey Паричници Мажите Носителот Housekeeper Копчиња Жените Keychain Опфаќа Патент

DEN 314.00 571.20

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Клучни Паричници
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
вистинска кожа+метал
Пол:
Унисекс
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Должина:
10.8cm
Број На Модел На:
XY010
Објектот Ширина:
7.4cm
Бренд Име:
SYNARA
Стил:
Повик

Најдобри понуди..