• Неодамнешно
2017 Мода Момчиња Облека Поставите Сина Plaid Маици + Панталони + Појас Партија Господин Костими 3pcs Деца Момче Облека Деца Облека
zoom_in

2017 Мода Момчиња Облека Поставите Сина Plaid Маици + Панталони + Појас Партија Господин Костими 3pcs Деца

DEN 760.80

Количина на стоки
check Тековен


2017 Мода Момчиња Облека Поставите Сина Plaid Маици + Панталони + Појас
Големина : 2 T,3 T,4 T,5 T,6 T,7 T,8 T
За Возраст : 2-8 години

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T
Бренд Име:
rorychen
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Plaid
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
CC00013
Outerwear Тип:
Грб
Затворање Тип:
Отворете Бод
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
категорија:
2016 Година Момчиња Облека Сет
Објектот:
Момчињата Plaid Долг Ракав Блуза + Бели Панталони + Појас
Функција:
Меки,Удобни,Дише
За сезоната:
лето,на пролет,есен
За Возраст:
2,3,4,5,6,7,8 години
Стил:
Мода,Удобно,Кул,Бренд
Децата момчиња облека поставува:
Момчињата облека
Пролет момчиња облека сет:
Момчињата 3pcs сет
Момчињата господин сет:
момчињата блејзери деца
Момчињата Облека:
Деца господин одговара

Најдобри понуди..