• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Ветерници Животинско Кукла дизајни Не-токсични води слободни дрвени моливи за ученици пишување награда/ПОЛУПАНСИОН/ за цртање/трговија на големо
zoom_in

Нови Ветерници Животинско Кукла дизајни Не-токсични води слободни дрвени моливи за ученици пишување награда/ПОЛУПАНСИОН/

DEN 203.00 239.04

Количина на стоки
check Тековен


Големина : 170-240mm(L)
Количина : 1lot=10pcs молив.
Материјал : Природни дрвени+СТП.
Многу дизајни,Испрати меша бои/дизајни , ви благодариме.

Тело Материјал:
Дрво
Пакување:
Сет
Број На Модел На:
5208
Употреба:
Office & Училиште Молив
Доведе Боја:
Црна
Бренд Име:
mengtai
Растворливи Или Не:
NO
Доведе Цврстина:
HB
Тип:
Стандард Моливи
Тип:
Стандард Моливи

Најдобри понуди..