• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PC/многу Канцелариски механички моливи Цртан филм серија молив за Статистика styloSchool papelaria деца резерви (дд-1386)
zoom_in

1PC/многу Канцелариски механички моливи Цртан филм серија молив за Статистика styloSchool papelaria деца резерви

DEN 40.00 50.40

Количина на стоки
check Тековен


Превозот
1. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-15 работни дена по вашата исплата. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
Карактеристики : Нова и добар квалитет механички молив
Сп ecifications :
Големина : околу 160mm
Испрати мешавина боја, не може да се избере боја, ви благодариме!
Pls забелешка :
Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
.
Повратни информации
1.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.

боја:
05mm точка, точка 07mm
Тип:
Механички Моливи,Моливи Стандард
Пакување:
Лабава
Растворливи Или Не:
Pastille
Пишување Точка:
0.5 mm
Бренд Име:
GANSSIA
Доведе Цврстина:
HB
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
дд-1386
Тип:
види фото

Најдобри понуди..