• Намалена цена
  • Неодамнешно
сите седи 1/150 N Скала Модел Бројки Генерички Бела Unpainted Воз Бројки Модел Модел Луѓе
zoom_in

сите седи 1/150 N Скала Модел Бројки Генерички Бела Unpainted Воз Бројки Модел Модел Луѓе

DEN 265.00 288.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Предмет : Модел Фигура Боја : бела Скала : 1 : 150 Големина : 9mm Материјал : ABS Пластика Пакет : 100pcs Вклучувајќи 1 : 150 бели фигури
1. Постои мала разлика меѓу сликите и вистинскиот објект. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Тие се за вашиот референца само. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

боја:
100pcs, 200pcs, 500pcs
Пол:
Унисекс
Тип:
Никој
Број На Модел На:
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА-43A-150
Предупредување:
Нема Јадење
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
ABS
Бренд Име:
TERAYSUN
Количината на Предмети во Собата:
100
Тема:
модел фигура
Скала:
1
Материјал:
ABS Пластика
Скала:
1
Објектот:
модел бела слика
Големина:
7mm
боја:
Бела
фабрика:
Yes
Употреба:
модел правење воз изгледот
Функција:
вистинска живот

Најдобри понуди..