• Неодамнешно
3C мобилни тест на производот
zoom_in

3C мобилни тест на производот

DEN 69312.00

Количина на стоки
check Тековен


zidignyi

Пакет:
4g, 16g
боја:
Црна
Отклучување Телефони:
Yes
дизајн:
Бар
Функција:
gps навигација
ПРОЦЕСОРОТ:
Едно Јадро
ROM:
Бренд Име:
Putian
Оперативен Систем:
LINUX
RAM меморија:
128M
Објектот Состојба:
Нови
Мобилните:
Gsm

Најдобри понуди..