• Намалена цена
  • Неодамнешно
За Sony Xperia Z5 Премиум Калено Стакло 9H Ултра-тенок 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм Анти-Нула Телефон Заштитна Guard
zoom_in

За Sony Xperia Z5 Премиум Калено Стакло 9H Ултра-тенок 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм Анти-Нула Телефон

DEN 73.00 81.12

Количина на стоки
check Тековен

За Sony Xperia Z5 Премиум Калено Стакло 9 H Ултра-тенок 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм Анти-Нула Телефон Заштитна Guard
Површинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.
Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.
Анти-Експлозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени). Тие не се остри, што го прави побезбеден од други производи од стакло.
1.Калено Стакло екран заштитник има 9 H цврстина фактор, калено стакло, ултра трајни
2.Калено Стакло екран заштитник е анти-да се загрози & анти-нула &Анти-Експлозија
3.Калено Стакло екран заштитник има oleophobic нано слој и HD оптички transmittance
4.Калено Стакло екран заштитник го задржува максимална допир одговорност
5.Специјални површински третман процес
6.Супер челик обработка, излив на ситни честички за да се спречи екран пукна Пакет се Вклучени :
1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
1 X Сува Ткаенина За Чистење
1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Thinkness:
0.26 mm
Аце работ :
2.5 D
светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Отпорно На Гребење,Ултра Јасно,Сјајни
Калено стакло Модел 1:
За Sony Xperia Z5 Премија

Најдобри понуди..