• Намалена цена
  • Неодамнешно
Премиум Експлозија Доказ Вистински Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi RedMi NOTE3 Заштитна Фолија за Екран Зајакнато Guard Филм
zoom_in

Премиум Експлозија Доказ Вистински Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi RedMi NOTE3 Заштитна Фолија за Екран

DEN 79.00 87.84

Количина на стоки
check Тековен

Премиум Експлозија Доказ Вистински Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi Red Mi NOTE3 Заштитна Фолија за Екран Зајакнато Guard Филм
Површинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.
Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.
Анти-Експлозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени). Тие не се остри, што го прави побезбеден од други производи од стакло.
1.Калено Стакло екран заштитник има 9 H цврстина фактор, калено стакло, ултра трајни
2.Калено Стакло екран заштитник е анти-да се загрози & анти-нула &Анти-Експлозија
3.Калено Стакло екран заштитник има oleophobic нано слој и HD оптички transmittance
4.Калено Стакло екран заштитник го задржува максимална допир одговорност
5.Специјални површински третман процес
6.Супер челик обработка, излив на ситни честички за да се спречи екран пукна Пакет се Вклучени :
1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
1 X Сува Ткаенина За Чистење
1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Thinkness:
0.26 mm
Аце работ :
2.5 D
светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Отпорно На Гребење,Ултра Јасно,Сјајни
Калено стакло Модел 1:
За Xiaomi RedMi NOTE3

Најдобри понуди..