• Неодамнешно
Go2link 5V 6A Повеќе Ѕид Полначот Smart Адаптер 6 USB Порт 6 Места Моќ Лента Конектор Адаптер за Полнење За Andriod Smart
zoom_in

Go2link 5V 6A Повеќе Ѕид Полначот Smart Адаптер 6 USB Порт 6 Места Моќ Лента Конектор Адаптер за Полнење За

DEN 527.52

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.ОПИС :
Go2link 5 V 6 A Повеќе Ѕид Полначот Smart Адаптер 6 USB Порт 6 Места Моќ Лента Конектор Адаптер за Полнење За Andriod Smart
КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% сосема нов и висок квалитет • Едноставен дизајн и лесен носат • Dual USB компатибилен за сите паметен телефон и таблет компјутер • Голема Брзина на Полначот • Дизајниран за домашна и патување полнење • Вашиот уред може да биде целосно наполнета лесно и брзо со помош на usb кабел • 1.93 инчен х 1.
3, Какви видови на shippment метод да се направи?
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 5-25days зависи од превозот модел.18 инчен
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА
.5 м жица може да биде скриен кога не е во употреба • PC легура школка висок пламен retardant и одлична отпорност кон пожар • Полнење за телефонот подлога паметен телефон PDA MP3 MP4 PSP GPS уред со Bluetooth таблет компјутер и други дигитални уреди • Влез : 110-240 V • Излез : DC 5 V/6 A ( DC 5v 6 A сосема 2×2 A MAX/3 ×2 A MAX/6 ×1 A MAX,изградена-во интелигентни IC може да се идентификуваат уред е тип автоматски и да се прилагоди најдобри полнење тековен) • Номинална Моќност : 750 W • Боја : Црна,Бела, Розова, Зелена, Сина • Големина : x 15cm 4.Надворешниот пакет : картонска кутија
.Брод од страна на : Кина Пост Воздух Mail,Сингапур пост,4 PX,Fedex,DHL,UPS-от,TNTor Shunfeng.
ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.

боја:
Бела, Црна, Розова, Зелена, Сина
Компатибилен Бренд:
SONY,Meizu,LG,Blackberry,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Бренд Име:
Go2linK
Квалитетот сертификација:
CCC,УЛ,FCC,CE,RoHS
Тип:
Патување
Излез:
5V/4А -
USB Порти:
≥6
Излезен Интерфејс:
USB
На текст:
100-240V/0.3 А
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Број На Модел На:
ALUH-1001-3
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
USB PD

Најдобри понуди..