• Намалена цена
  • Неодамнешно
Целосна Покрие 5.2 За Samsung Галакси А5 Година Калено Стакло Филм Екран Заштитник За Samsung Галакси А5 Година A510 A510F Телефон
zoom_in

Целосна Покрие 5.2 За Samsung Галакси А5 Година Калено Стакло Филм Екран Заштитник За Samsung Галакси

DEN 144.00 205.44

Количина на стоки
check Тековен


За Samsung Галакси А5 2016 Година A510 A510 F US$ 2.98 US$ 4.28 US$ 4.98 US$ 0.80 US$ 3.98

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
meakar
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси А5 2016 Година

Најдобри понуди..