• Намалена цена
  • Неодамнешно
За Samsung Галакси Amp Премиер Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на J320A См-J320A pelicula де vidro
zoom_in

За Samsung Галакси Amp Премиер Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на J320A См-J320A

DEN 132.00 188.16

Количина на стоки
check Тековен

3 mm ) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.Plz забележите ние ќе не одговара за царински давачки. (Но, не грижете се ,ние ќе ги пакувам добро , ако unluckly стаклото се скрши ,pls се земе слики на нас ,ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите )
Инсталација Чекори
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Westion Унија,Маестро дебитна картичка,Web Money и банката за транс . Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир;
5. Ако нема проблем,plz ни остави 5 започнете postive повратни информации Продавница : погодност 365days.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло;
3.Откако тоа се случи,plz царините себе.Ако ви е потребна за следење на број,Plz изберете кина пост воздух mial или руски воздух ! 2.
За Samsung Галакси Amp Премиер Калено Стакло Екран Заштитник 2.Таму може да бидат царинските давачки поради некои Царинска политика. Ако сакате да се потврди,plz контактирајте со нас!
Опис На Производот-
1. Површинска цврстина : површината има цврстина на 9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Експлозија-доказ , да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло;
6.Ултра-тенок стакло( T≈0.
Политика За Испорака -
Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да го потпише Пакет ; Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето,pllz не двоумете се да con tace нас, прво пред да замине негативни повратни информации.Ви благодариме!
Превозот
1.5 9h Безбедност Заштитен Филм на J320 A См-J320 A pelicula де vidro Известување!!! Бесплатен превозот начин ( Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 15-50 дена да се пренесува.

боја:
За Amp Премиер J320A
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Бренд Име:
IMIDO
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
No
Погоден модел:
За Samsung Галакси Amp Премиер
Употреба:
Заштита Стакло Екран Маска
Состојба:
ново на пазарот
Дебелина:
0.26 mm
Тврдост:
9H
транспарентност:
Во 99%
Лак Работ:
2.5 Степен
Материјал:
Увоз Јапонски стакло
Функција:
Супер јасно

Најдобри понуди..