• Намалена цена
  • Неодамнешно
Флексибилни Октопод Tripod Главата Заградата Телефон Камера Носителот Стојат Планината Додатоци за iPhone 7 6S Плус 6 SE 5S 5 S7 S6 S5 S3 S4
zoom_in

Флексибилни Октопод Tripod Главата Заградата Телефон Камера Носителот Стојат Планината Додатоци за iPhone 7

DEN 221.00 232.80

Количина на стоки
check Тековен


Камерата / Мобилен Телефон Носителот :
Овој уникатен адаптер / носителот додава завртка дупка на мобилниот телефон.
Тоа ви овозможува да прикачите на вашиот телефон со monopod или tripod за подобар квалитет на сликата.
Таа поддржува мобилен телефон со ширина од 2.0"(5.5 cm) ~ 3.5"(8.50 см)
Флексибилни Tripod :
100% сосема Нов
1. Комплетна флексибилност, изработени од тврда пластика
2. Сива rubberized прстени, нозете, и линк перница
3. Линкот прилог завртки во повеќето дигитална камера големини и е removeable
4. Отстранлив прилог линк со заклучување копче за пуштање на
5. Дозволувањето на ниво од камерата на повеќето нерамни површини
6. Тежина : 80g
7. Големина : 150 x 35 x 35mm
8. објектот може да max поддршка 275g
9. Боја : Црна
Компатибилност :
55-85mm Тело-Широк Паметни Телефони
Сите Камери / Компанијата (1/4-инчен -20 завртка) камерата врска за прилог
Пакетот вклучува :
Флексибилни Tripod x1
Камерата / Мобилен Телефон Носителот x1

боја:
Црна, Црвена
Велосипедот Носителот:
Yes
полнач:
No
Бренд Име:
YUERX
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Држач За Во Автомобил:
Yes
Број На Модел На:
носителот стојат
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No

Најдобри понуди..