• Неодамнешно
За Meizu М3 M3S Мини Целосна Покриеност Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Meizu М3 Мини / M3S Мини 5.0
zoom_in

За Meizu М3 M3S Мини Целосна Покриеност Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Meizu М3 Мини

DEN 85.92

Количина на стоки
check Тековен

Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Целосна Покриеност Калено Стакло 9 H 2. *Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. *Нежен допир : На задната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир.5 D Круг Работ
АНТИ-НУЛА
9 H Калено Стакло,Спречување на Гребнатини
ЕКСПЛОЗИЈА-ДОКАЗ
Заштита на екранот на телефонот од капки
УЛТРА ЈАСНО
Во 99% Висока Светлина
Чувствителни На Допир
Исто како и оригиналниот стаклен екран
Црна
Злато
Бела
Функција : *Целиот транспарентност : Реална слика и повеќе од 99 % транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4.
[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Meizu М3 Мини / M3 S Мини 5. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата.0 Инчен
*За Meizu M3 S Мини 5. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Ние ќе се реши тоа добро за вас. *Анти-да се загрози : стакло екран заштитник не ќе скршен во мали парче со остар раб. Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите вашиот телефон екран од гребење. Не се Менува откако ќе се плати цел.
Целосна Покрие возраст
2. Компатибилен Модел : * * * За Meizu М3 Мини 5.0 Инчен Пакет се Вклучени : 1 x Целосна Покриеност Калено Стакло Екран Заштитник (Боја како ваш избор) 1 x Чистење Алатката за Поставување
.

Материјал:
За Meizu М3 Мини, За Meizu M3S Мини
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
HANPINYOU
Пакет:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип:
Целосна Покрие Пред Тешка Екран Заштита Shield Зајакнато Кожата
Екран Заштитник Тип:
Целосна Покриеност Калено Стакло Заштита На Стража
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.3 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
1 Компјутер
Компатибилен Модел 1:
За Meizu М3 Мини 5.0 инчен
Компатибилен Модел 2:
За Meizu M3S Мини 5.0 Инчен

Најдобри понуди..