• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови 5PCS За Hisense C20 F20T F31 M30 Анти-Отсјај МАТ Екран Заштитник За Hisense E51 E75M E76 PET) Филм Анти Отпечаток
zoom_in

Нови 5PCS За Hisense C20 F20T F31 M30 Анти-Отсјај МАТ Екран Заштитник За Hisense E51 E75M E76 PET) Филм Анти

DEN 205.00 215.52

Количина на стоки
check Тековен


Ali Express Стандард За Испорака!

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
statu:
во парк
Карактеристики:
мат екран заштитник
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
5pcs
Продажба Точка :
најниска цена
Компатибилен:
За Hisense C20 F20T F31 M30
Компатибилен 2:
За Hisense E51 E75M E76
Материјал:
домашно милениче

Најдобри понуди..