• Намалена цена
  • Неодамнешно
CinkeyPro Универзална Микро USB ЧИ Безжичен Полнач Примачот За Samsung XiaoMi Адаптер 5V 800mAh Полнење
zoom_in

CinkeyPro Универзална Микро USB ЧИ Безжичен Полнач Примачот За Samsung XiaoMi Адаптер 5V 800mAh Полнење

DEN 95.00 119.04

Количина на стоки
check Тековен


Функција :
Чи Безжичен полнач примачот за микро-USB на Сите Андроид Мобилен (Освен One Plus Еден). Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //global. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Лесна монтажа и демонтажа, погодно за употреба во 3 чекори како што следува : Plug во mocro USB на телефонот, потоа ставете серпентина над батеријата и затворете го задниот поклопец.
Осигурајте се дека вашиот мобилен е користење на полнење кабел за микро USB главата и тоа е лоциран во центарот на мобилен. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Работи добро со било Чи-от за полнење подлога.
Ако тесен страна на портата за Micro USB на предната страна на телефонот, одберете тесен рамо до безжични полнење приемник. Покрај тоа, ве молиме проверете каде Тесен-интерфејс внимателно. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Ако тесен страна на Микро USB-порта на задната страна на телефонот, одберете тесен-страна надолу безжичен полнач приемник
Ако вашиот contry не freeshipping, треба да се плати $1.58
Превозот Метод е Ali Express Стандард за Испорака
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Ultrathin дизајн, компактен и лесен за овој безжичен полнач приемник, без зголемување на дополнителна тежина на телефонот.com/ (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.

Компатибилен Бренд:
ZTE,SONY,LG,Meizu,Универзална,xiaomi,Motorola,HTC,Samsung,Huawei,Nokia,Blackberry,Други,Apple,Леново
На текст:
100-240V/0.8 НА
Квалитетот сертификација:
CCC
Тип:
Безжичен Полнач
Број На Модел На:
Микро Безжичен Полнач Приемник
Излезен Интерфејс:
USB
Излез:
5V/1A
USB Порти:
1
Извор На Енергија:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Бренд Име:
CinkeyPro
боја:
Црна
Безжичен Приемник моќ:
5W
Безжичен Приемник на текст:
800mAh
Безжичен Приемник порта:
микро USB порт
Име на производ:
чи безжичен полнач приемник
Големина:
110mm*44mm*0.5mm
Тежина:
6g
Безжични полнење effciency:
>80%
Пакетот Вклучува:
1* Безжичен Полнач Приемник
Место на Потекло:
произведено во Кина

Најдобри понуди..