• Намалена цена
  • Неодамнешно
9H 2.5 D 5.0 За VIVO V3 Калено Стакло Филм Екран Заштитник За VIVO V3 Телефон
zoom_in

9H 2.5 D 5.0 За VIVO V3 Калено Стакло Филм Екран Заштитник За VIVO V3 Телефон

DEN 144.00 205.44

Количина на стоки
check Тековен


За VIVO V3 US$ 4.28 US$ 0.80 US$ 3.98

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
meakar
Компатибилен Модел:
За VIVO V3

Најдобри понуди..