• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs Нано Мека Експлозија-Доказ Мембрана Екран Заштитник Филм Guard За iPhone 7 Плус 6 6S SE 5 5S 4 4S, Samsung Галакси S6 S5
zoom_in

10pcs Нано Мека Експлозија-Доказ Мембрана Екран Заштитник Филм Guard За iPhone 7 Плус 6 6S SE 5 5S 4 4S, Samsung

DEN 223.00 234.72

Количина на стоки
check Тековен

Не Калено Стакло
Е нова нано-технологија, стакло е лесно да се скрши, ова не е прекината

боја:
За iPhone 6 6S, За iPhone 6 6S Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone SE 5 5S, За iPhone 4 и 4S, За Samsung S6, За Samsung S5
Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
ултра-тенок
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4s,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 6,iPhone 7 плус,iPhone 4,iPhone 7,iPhone 5
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
Saicrezy
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone

Најдобри понуди..