• Намалена цена
  • Неодамнешно
За Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim 3g Lte Калено Стакло Екран Заштитник 0.26 mm 2.5 D 9h Безбедност Заштитна стакло филм на 640XL
zoom_in

За Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim 3g Lte Калено Стакло Екран Заштитник 0.26 mm 2.5 D 9h Безбедност Заштитна

DEN 88.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен

26 mm ) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
Невозможно да се изгребат - -
2.Површината е анти-масло за обработка ( Oleophobic слој ), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти;
2.Таму може да бидат царинските давачки поради некои Царинска политика.Plz забележите ние ќе не одговара за царински давачки.
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Westion Унија,Маестро дебитна картичка,Web Money и банката за транс .5 Степен Transttance 99%
пакет содржина :
1*калено стакло; 1*фирма сандак;
1*Прашина-апсорбер; 1*Wet & dry Брише
Карактеристики
1.Ви благодариме!
Превозот
1. Површинска цврстина : површината има цврстина на 9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила.Напомена : Од Март.
Политика За Испорака -
Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да го потпише Пакет ; Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето,pllz не двоумете се да con tace нас, прво пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе rsolve проблем да ве задоволи. Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло;
4.
РУСКИ купувачот plz оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно. Алатка и копчињата не се сече;
5. Ако нема проблем,plz ни остави 5 започнете postive повратни информации.5 D КРУГ РАБОТ -
Силна Лепливоста
насилни текст
Intallation Упатство
ЧЕКОР 1 : Чистење на екранот со комплет за чистење на мало пакет
ЧЕКОР 2 : се Отстрани Vmax филм, и го усогласи со заштитник на екранот
ЧЕКОР 3 : притиснете го центарот на екранот заштитник лесно
ЧЕКОР 4 : Де-меур мали меурчиња.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Откако тоа се случи,plz царините себе.26 mm) Цврстина 9 H Лак Работ 2. Шпанија ќе одат throguth "Correos Економија ( Само За Цел Вредност Помала Од $5 , Не Може да Се Следи)" .

боја:
За Lumia 640, За Lumia 640XL
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
OCEANSIDE
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Анти-Микробиолошка,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Nokia
Погоден модел:
За Microsoft Lumia 640 / 640XL
статус:
во парк
Употреба:
Заштита Стакло Екран Маска
Состојба:
ново на пазарот
Дебелина:
0.26 mm
Тврдост:
9H
транспарентност:
Во 99%
Лак Работ:
2.5 Степен
Материјал:
Увоз Јапонски glas
Функција:
Супер јасно

Најдобри понуди..