• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригинални Seyisoo Премиум 2.5 D 9H 0.3 mm Целосно Покривање Екран Заштитник Калено Стакло За Meizu М5 Meilan M 5 Meizum5 Филм
zoom_in

Оригинални Seyisoo Премиум 2.5 D 9H 0.3 mm Целосно Покривање Екран Заштитник Калено Стакло За Meizu М5

DEN 319.00 335.52

Количина на стоки
check Тековен


Белешки : Нема Меурчиња, постои лепило само околу стакло периметар, која може да се избегне бела меур рабовите на екранот област.

Модел
Целосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник за Meizu М5
Бренд
Seyisoo (100% Оригинални)
Карактеристики
Анти-отпечаток, Анти-нула, Меур Слободни, Многу Одговорно
Суровини
Luoyang Стакло
Radian
2.5 D Заоблени Работ
Боја
HD Транспарентен
Калено Време
3.5-5 Часа
Дебелина
0.3 mm
Слој
6 Слоеви
Транспарентност
Во 99%
Тврдост
9 H
Пакување Детали
1*Seyisoo Калено Стакло, 1*Фланелен Боксери Кеси, 1*Микрофибер Крпа, 1*Упатство Налепница
1*Wet&Dry Брише, 1*Прашина-апсорбер, 1*Нула Картичка, 1*Упатства, 1*Подарок Кутија
Испорака
Со DHL/EMS(3-7 Работни Дена); од Страна на e Packet(10-19 Работни Денови);
Од Кина Пост/Ali Express Превозот(15-60 Работни Денови);
Време На Испорака
Во Рок Од 2 Работни Дена По Ред Потврди
Повратни информации
Сите Прашања Одговор Во Рок Од 24 Часа Сигурно.
Гаранција
Доживотна Гаранција

Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
Seyisoo
Технологија:
2.5 D Круг Работ, Electroplated Слој
Модел:
За Meizu Meilan М5
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.3 mm
Производот Категорија:
Целосна Покрие Екран Заштитен Филм
Функција:
Многу Одговорно
Одговара:
ПРЕД
квалитет:
Премиум Зајакнато Стакло

Најдобри понуди..