• Намалена цена
  • Неодамнешно
HOCO Двојна Излез USB Автомобил Полнач За Iphone X 8 7 Плус Универзален мобилен телефон USB Адаптер За Samsung S6 S5 2 USB Пура Socket
zoom_in

HOCO Двојна Излез USB Автомобил Полнач За Iphone X 8 7 Плус Универзален мобилен телефон USB Адаптер За Samsung

DEN 141.00 235.20

Количина на стоки
check Тековен


HOCO Двојна Излез USB Автомобил Полнач За Iphone X 8 7 Плус Универзален мобилен телефон USB Адаптер За Samsung S6 S5 2 USB Пура Контактот 1. Текст : DC12-24 V. 2. USB излез : 5 V / 2.1 A, dual USB излез. 3. Материјал : ABS + PC пожар-retardant материјал. Максималната вредност на производството на една USB порта : 2.1 dual-порта интелигентни рамнотежа дистрибуција технологија. 4. Прекуструјна и overvoltage мулти-коло заштита.

Компатибилен Бренд:
ZTE,SONY,LG,Meizu,Универзална,xiaomi,Motorola,HTC,Samsung,Huawei,Nokia,Blackberry,Други,Apple,Леново
Тип:
Автомобил Полнач
USB Порти:
2
Квалитетот сертификација:
ROHS,CE,FCC
Бренд Име:
HOCO
Излезен Интерфејс:
USB
Извор На Енергија:
Автомобил Полесни Слот
Излез:
5V/2.1 A
На текст:
12-24V/2.4 НА
Број На Модел На:
Z1
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No

Најдобри понуди..