• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригиналниот NOHON 2800mAh Телефон Батеријата За Samsung Галакси S5 G900S G900F G900P G9006V G9008V ИО-BG900BBC Замена на Батерии
zoom_in

Оригиналниот NOHON 2800mAh Телефон Батеријата За Samsung Галакси S5 G900S G900F G900P G9006V G9008V ИО-BG900BBC

DEN 529.00 767.52

Количина на стоки
check Тековен


Оригиналниот NOHON Телефон Батеријата За Samsung Галакси S5 G900 S G900 F G900 P G9006 V G9008 V ИО-BG900 BBC 2800m Ah Замена на Батерии

Квалитетот сертификација:
RoHS,MSDS,CE
Samsung Модел:
Галакси S5
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
NH За Samsung ГАЛАКСИ S5 SV G900S G900F G900T G900R4 G900P G9006V G900
Бренд Име:
Nohon
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел 1:
За Samsung ГАЛАКСИ S5 SV G900S G900F G900T G900R4 G900P СМ-G870x
Компатибилен Модел 2:
За Samsung ГАЛАКСИ S5 SV G9006V G9008V G9009D G900 ИО-BG900BBC

Најдобри понуди..