• Неодамнешно
LCD Дисплеј Собранието За Huawei G ИГРА со Екран на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови
zoom_in

LCD Дисплеј Собранието За Huawei G ИГРА со Екран на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови

DEN 1046.40

Количина на стоки
check Тековен

Предмети ќе биде 100% се проверуваат од страна на нашите професионални инспектор пред превозот Пакет ќе биде цврста и ќе се провери внимателно пред да испрати Повеќето од предметите се подредени ќе се испрати во рамките на следните 24 -48 часа по уплатата се потврди. АКО сте задоволни со производи по тестирање. Било каква штета или дефект предизвикан од погрешна работа не се во доменот на обезбедување на квалитет.
Ние го цениме ако може да ни даде 5 ЅВЕЗДА Повратни информации и да го оставите Позитивен Фидбек на alibaba по трансакција е завршена и ние ќе ви ги даде некои попуст или некој подарок за вашата следна цел, Ако не се задоволи со нашите производи pls не остави негативни пред нас контакт. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. Ние ќе ви понуди добро решение за вас. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. И ние имаме услугата повеќе од 100 странство веледрогерија и поправка продавници. Сите стоки испративме имаат нашите приватни печат на задната страна, ве молиме понуда сликата откако постои било каков проблем, дека ќе биде подобро да се видеото да се покаже проблем во detailas.
ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања,но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Sparkleet производи еден по друг ажурирање.
Touchworld е воден од Шенжен Witpart Тргување Компанија, која е една од водечките веледрогерија, за сите на мобилен телефон резервни делови во Кина, Шенжен. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана во текот на инсталацијата.

боја:
Црна, Бела, Златна
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
X-PARKLEET
Број На Модел На:
За Huawei G ИГРА
Резолуција На Екранот:
1280x720
Големина:
5.5 inch
боја:
White&Црно Злато
квалитет:
Тестирани
Компатибилен:
За Huawei G ИГРА

Најдобри понуди..