• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PCS за Xiaomi Redmi Забелешка 3 Страна Моќ Јачина на звук Копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Префрлање Flex Кабел Лента за Замена на Резервни Делови за Поправка
zoom_in

1PCS за Xiaomi Redmi Забелешка 3 Страна Моќ Јачина на звук Копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Префрлање

DEN 137.00 144.00

Количина на стоки
check Тековен


1 PCS за Xiaomi Redmi забелешка 3 Страна Моќ Јачина на звук Копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Префрлање Flex Кабел Лента за Замена на Резервни Делови за Поправка

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi Забелешка 3
Бренд Име:
lotusjuin
Компатибилен Бренд:
xiaomi

Најдобри понуди..