• Неодамнешно
LCD Екран со Рамка За Huawei G8 Maimang 4 D199 Г-7 Плус LCD дисплеј на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови
zoom_in

LCD Екран со Рамка За Huawei G8 Maimang 4 D199 Г-7 Плус LCD дисплеј на Допир Digitizer Собранието Поправка

DEN 1080.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана во текот на инсталацијата. ПОТОА можете да ги инсталирате на вашиот телефон. EMS нормално ти стигне во 10-15 дена. DHL,UPS-от и Fedex нормално трае 3-7 дена за да стигне до вас. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано.
Touchworld е воден од Шенжен Witpart Тргување Компанија, која е една од водечките веледрогерија, за сите на мобилен телефон резервни делови во Кина, Шенжен. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние ќе ви понуди добро решение за вас. И ние имаме услугата повеќе од 100 странство веледрогерија и поправка продавници. Пост Воздух mail нормално се постигне во светот во 15-30 дена.
ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања,но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Pls ве молиме контактирајте со нас на нашиот е-мејл или онлајн контактирајте со нас.
Ние го цениме ако може да ни даде 5 ЅВЕЗДА Повратни информации и да го оставите Позитивен Фидбек на alibaba по трансакција е завршена и ние ќе ви ги даде некои попуст или некој подарок за вашата следна цел, Ако не се задоволи со нашите производи pls не остави негативни пред нас контакт. АКО сте задоволни со производи по тестирање. Ако било каква штета на pacakge pls не ја прифати pacakge и повратни информации до нас. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Тоа обично трае околу 3 до 7 работни дена од експрес, и 15-30 работни дена од Кина, Воздухот mail да брод вашата земји.

боја:
Црна LCD со Рамка, црно-Бел LCD со Рамка, Злато LCD со Рамка
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Huawei G8
Бренд Име:
X-PARKLEET
Големина:
5.5 inch
боја:
Црна
квалитет:
Тестирани
Компатибилен:
За Huawei G8 РИО-L01 L02

Најдобри понуди..