• Неодамнешно
QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу Нови Висок Квалитет Гласно Говорник Звучникот За Huawei C19 Г-7 4C G6 G621-TL00 G620 мобилен телефон во парк
zoom_in

QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу Нови Висок Квалитет Гласно Говорник Звучникот За Huawei C19 Г-7 4C G6 G621-TL00

DEN 95.52

Количина на стоки
check Тековен

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
2 ПАРЧИЊА/Многу Нови Висок Квалитет Гласно Говорник Звучникот За Huawei C19 Г-7 4 C G6 G621-TL00 G620 мобилен телефон во парк +бесплатен превозот
1. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена.
2, Сите предмети биле тест пред брод . Се враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. 100% нови и високо quanity производи . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
C19 Г-7 4C G6 G621-TL00 G620
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Тип:
гласен звучник

Најдобри понуди..