• Неодамнешно
1PCS Нови оригинални Слушалка Звучници за Meizu MX2 MX3 MX4 MX5 pro5 pro6 Meizu М1 М2 М3 Мини Забелешка Забелешка 2 Забелешка 3 E метал
zoom_in

1PCS Нови оригинални Слушалка Звучници за Meizu MX2 MX3 MX4 MX5 pro5 pro6 Meizu М1 М2 М3 Мини Забелешка Забелешка

DEN 61.92

Количина на стоки
check Тековен

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Се враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
2, Сите предмети биле тест пред брод . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

боја:
Meizu MX2, Meizu MX3, Meizu MX4pro, Meizu MX4, Meizu MX5, Meizu pro5, Meizu pro6, Meizu MX6, Meizu М1 Мини, Meizu М2 Мини, Meizu М3 m3S, Meilan метал, Meizu Meilan E, Meizu М1 Забелешка, Meilan М2 Забелешка, Meizu М3 Забелешка
дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
MX2 MX3 MX4 MX5 про , Meilan М1 М2 М3 note2 note3 E метал
Компатибилен Бренд:
За Meizu
Тип:
Слушалка Звучници
Компатибилен Модел:
за Meizu MX2 MX3 MX4 MX5 про , Meilan М1 М2 М3 note2 note3 E метал

Најдобри понуди..