• Неодамнешно
5.0 инчен Umi Лондон Екран на Допир Чаша Гаранција Оригиналниот Стаклен Панел на Допир За Лондон + tools + Лепило
zoom_in

5.0 инчен Umi Лондон Екран на Допир Чаша Гаранција Оригиналниот Стаклен Панел на Допир За Лондон + tools

DEN 415.68

Количина на стоки
check Тековен


Umi Лондон Digitizer Екран на Допир за 100% Гаранција Оригиналниот Стаклен Панел на Допир за Digitizer За Umi Лондон + tools + Лепило
Answer : ___________________________ Note : LCD екран и на екранот на допир, на овој телефон, цврсто се држат заедно , па тоа не е лесна работа за некој кој нема , ве молиме бидете сигурни дека знаете како да го инсталирате овој пред да ред оваа точка. Ние не ќе биде одговорен за инсталација.
1.100% Сосема Нов висок квалитет на Екран на допир за Umi Лондон мобилен телефон. Не вклучувајќи го LCD екранот .
2.Го замени вашиот погрешни, скршени или испукани допир.
3.Нула или скрши вашиот Екран на допир? Добиете замена, или дополнителна да се задржи на рака.
4.Секој екран е тестиран пред превозот.
5. Објектот нема да биде иста како во сликите цело време, бидејќи тоа не е секогаш во исто производство на серија, и понекогаш фабриката ќе се подобри техника на изработка за да се направат промени. Затоа, тоа е нормално, немојте да се грижите дека ако постои мала разлика.
Пакет :
1 * Umi Лондон Екран На Допир
1 * Алатки Поставите Како Бесплатен Подарок
1 * Лепило
Answer : ___________________________ Note :
1. Овој Екран ќе бидат проверени добро и тестирани пред да го испрати, така немаат никаква гаранција за овие производи, ве молиме да знаат тоа пред цел.
2. Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини за да го инсталирате, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да се инсталира пред да ред оваа точка.
3. Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон кој предизвика за време на менување на овој екран.

Бренд Име:
iParto
Број На Модел На:
Umi Лондон Екран На Допир
Екранот:
≥5
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
Umi Лондон digitizer
Тип:
Екран На Допир
Компатибилни модели:
Umi Лондон 5.0
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.125kg (0.28lb.)
Пакет Големина:
12cm x 8cm x 8cm (4.72in x 3.15in x 3.15in)

Најдобри понуди..