• Неодамнешно
QiAN SiMAi За Nokia 925 Нови USB полнење Полнење Порта Одбор Flex Кабел Поправка Делови
zoom_in

QiAN SiMAi За Nokia 925 Нови USB полнење Полнење Порта Одбор Flex Кабел Поправка Делови

DEN 111.84

Количина на стоки
check Тековен


Во парк ! За Nokia 925 Нови USB полнење Полнење Порта Одбор Flex Кабел Поправка Делови + Бесплатен превозот
Карактеристики : 100% Сосема Нов .Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена .Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Контакт Со Нас На :
1. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за Nokia 925 Пакет се Вклучени : 1 X Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Висок квалитет и најдобра цена.

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Компатибилен Бренд:
Nokia
Број На Модел На:
925
Тип:
Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Најдобри понуди..