• Намалена цена
  • Неодамнешно
Користи Предната Камера 8.0 MP Модул За Elephone Vowney MTK6795 Octa Core 5.5 инчен Бесплатен Превозот+Следење на Број
zoom_in

Користи Предната Камера 8.0 MP Модул За Elephone Vowney MTK6795 Octa Core 5.5 инчен Бесплатен Превозот+Следење

DEN 611.00 671.52

Количина на стоки
check Тековен


Оригиналниот Користи Предната Камера 8.0 MP Модул За Elephone Vowney MTK6795 Octa Core 5.5 инчен Бесплатен Превозот+Следење на Број
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Број На Модел На:
Elephone Vowney
Бренд Име:
ebuydoor

Најдобри понуди..