• Намалена цена
  • Неодамнешно
JEDX Оригинални Нови за Huawei Google Nexus 6P Страна Моќ НА OFF Копче Копче за Префрлање Flex Кабел Лента Замена на Делови
zoom_in

JEDX Оригинални Нови за Huawei Google Nexus 6P Страна Моќ НА OFF Копче Копче за Префрлање Flex Кабел Лента

DEN 176.00 191.52

Количина на стоки
check Тековен


Вистински слики, во парк, instand испорака. Со Вистински Следење на Број, може да се провери вашиот pacakge. Ве молиме потврдете ќе може да го замени тоа пред цел. Професионални КК пред да се достави и совршен пакет, па можете да се чувствуваат удобно да се купи и да се користи
Пакет : 1 X за Huawei Google Nexus 6 P Страна НА Моќ ИСКЛУЧИТЕ Звукот Префрлање Flex Кабел Замена

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Huawei Google Nexus 6P
Бренд Име:
JEDX
Компатибилен Бренд:
За Huawei Google Nexus 6P
Број На Модел На:
за Huawei Google Nexus 6P Јачина на звук Копче Замена
Компатибилен :
За Huawei Google Nexus 6P
Тип:
исклучете на копче копче Flex Кабел
Компатибилен :
За Huawei Google Nexus 6P
Функција:
Замени скршен бескорисни не работи попуштат јачина на звук копче
Состојба:
Вистински Нов Висок Квалитет
Dropshiping & Трговија На Големо:
Поддршка
Бесплатен превозот :
Yes

Најдобри понуди..