• Намалена цена
  • Неодамнешно
JEDX Сосема Нов Аудио Слушалка Џек за Слушалки Flex Кабел Со Светло За Sony Xperia Z3 /Z3 Компактен Мини Замена на Резервни Делови
zoom_in

JEDX Сосема Нов Аудио Слушалка Џек за Слушалки Flex Кабел Со Светло За Sony Xperia Z3 /Z3 Компактен Мини Замена

DEN 309.00 335.52

Количина на стоки
check Тековен

Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период.
Пакет : 1 X За Sony Xperia Z3 Слушалка Џек Flex Кабел Лента Поправка Резервни Делови за Xperia Z3 Компактен
за Xperia Z3
Пакет Содржи :
1 x за Sony Xperia Z3/z3 компактен Слушалка аудио џек flex
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
Вистински слики, во парк, instand испорака. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Професионални КК пред да се достави и совршен пакет, па можете да се чувствуваат удобно да се купуваат и користат.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Со Вистински Следење на Број, може да се провери вашиот pacakge. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
-Негативни повратни информации не реши ништо.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Бренд Име:
JEDX
Број На Модел На:
За SONY Xperia Z3 компактен
Број На Модел На:
За Sony Xperia Z3 Компактен Плоча Flex Кабел
Тип:
Плоча Flex Кабел
Компатибилен :
За SONY Xperia Z3 компактен
Функција:
Замени скршен бескорисни не работи попуштат flex кабел
Состојба:
Вистински Сосема Нов Висок Квалитет
Dropshiping & Трговија На Големо:
Поддршка
Бесплатен превозот :
Yes

Најдобри понуди..