• Неодамнешно
Гаранција Црно Бела Боја 5 Инчи За ZTE Сечилото A465 Екран на Допир Digitizer 1PC/Многу Со Алатки.
zoom_in

Гаранција Црно Бела Боја 5 Инчи За ZTE Сечилото A465 Екран на Допир Digitizer 1PC/Многу Со Алатки.

DEN 292.80

Количина на стоки
check Тековен

Компатибилна со Моделот : За ZTE Сечилото A465

боја:
Бела без алатки, Црна без алатки, Бела боја со алатки, Црна со алатки
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За ZTE Сечилото A465
Бренд Име:
Маглива убавина
Екранот:
≥5
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
црна, Бела
Гаранција за квалитет:
Еден Месец По Приемот
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Со Модел:
За ZTE Сечилото A465
Тест Пред Пратката:
Yes
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..