• Намалена цена
  • Неодамнешно
10PCS За HTC Желба 826 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови
zoom_in

10PCS За HTC Желба 826 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена

DEN 1733.00 1824.00

Количина на стоки
check Тековен


10 PCS За HTC Желба 826 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

дизајн:
Бар
Бренд Име:
lotusjuin
Компатибилен Бренд:
HTC
Број На Модел На:
За HTC Желба 826

Најдобри понуди..