• Намалена цена
  • Неодамнешно
Sansour Автомобил промени стојат Магнет за полнење на телефонот носителот Авто Dual-приклучок универзален мобилен магнетни планината Против пролизгување организатор
zoom_in

Sansour Автомобил промени стојат Магнет за полнење на телефонот носителот Авто Dual-приклучок универзален мобилен

DEN 211.00 221.76

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики :
1. Автомобилот Монтирање на Комплет овозможува безбедна приврзаност кон сите мобилни уреди
2. Може да биде прикачена на секое возило табла со 360° агли на гледање
3. Магнетни Телефонски Приклучок карактеристики моќен neodymium магнет и силиконски центар за да се обезбеди силна потпора и непречено планирам
4. На neodymium магнет е безбедно во употреба за сите телефони и таблети
5. И Магнетни Телефонски Приклучок & Топката Планината компоненти доаѓаат со 3 M адхезивна лента за безбедна прилог
6. 3 M селотејп може да се отстрани без да се оштети површини
7. Топката Планината е високо квалитетен челик топката што е вклопуваат во машински алуминиумски база за безбедност
8. Направени од високо-квалитет метал, има елегантен изглед и издржливи функционалност Сигурно има било телефон или мобилен уред медиуми
9. Брз и лесен за инсталација на табла
10. Прилагодливи и rotatable за било агол на гледање

Бренд Име:
Sansour

Најдобри понуди..