• Неодамнешно
ВИКТОР DM6801A LCD Дисплеј Дигитален Термометар за К-Тип на Температурна Тестер
zoom_in

ВИКТОР DM6801A LCD Дисплеј Дигитален Термометар за К-Тип на Температурна Тестер

DEN 739.20

Количина на стоки
check Тековен

Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци.Ѓ) Работна Температура : 0-50 Сте.
Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент. да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота
- 8 : 30 сум. ВИКТОР DM6801 A LCD Дисплеј Дигитален Термометар за К-Тип на Температурна Тестер Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Овој уред е термометар со дигитален LCD екран напојува со 9 V батерија (не се вклучени). Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена Овој пакет ќе биде пратена од Кина Воздухопловната Пост или HK пост воздухопловната Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.C(-328-2480 Сте. (GMT +8) од понеделник до петок
- 8 : 30 сум. 30 дена гаранција од купените датум. Ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативни повратни информации .
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Спецификација : Боја : Црна Материјал : Пластични се Прикаже : 3 1/2-цифрениот LCD со максимален број на 9999 Земање мостри Стапка : Околу 2,5 по втората Температура Опсег : -200-1370 Сте.С Температура На Чување : -10-60 Сте.Почитувани сад,Германија клиент :
Според трговија прописи, ние нема да го продаде сива тело инструмент со жолта заштитна маска за сад и Германија. (GMT +8) на неделата
- Нашата канцеларија е затворена за државни празници (Кина).
Контакт со нас на :
Нашата канцеларија часа се :
- 8 : 30 сум. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците. ние ќе ви помогне во секој можен начин и имаат за цел да одговори на сите пораки . Ако купите, ние ќе ја откаже нарачката ,се надевам дека ќе се разбере,
со почит.

Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Теорија:
Thermocouple Термометар
Стил:
Рачни
Бренд Име:
Виктор
Употреба:
Отворено
Дисплеј Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
DM6801A
Моќност Тип:
AAA Батерија
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под

Најдобри понуди..