• Намалена цена
  • Неодамнешно
10 компјутери на безжични дожд метар w/ термометар, дожд мерач на Времето Станица за во/од температурата
zoom_in

10 компјутери на безжични дожд метар w/ термометар, дожд мерач на Времето Станица за во/од температурата

DEN 6726.00 7154.88

Количина на стоки
check Тековен


Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот.
· Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем. Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Карактеристики како што е подолу :
1).

Број На Модел На:
A6-СТА-WH-0531-10
Стил:
Стои Станица
Теорија:
температурата на предавателот
Употреба:
Апарати за домаќинство
Дисплеј Тип:
Дигитални
Бренд Име:
МВР·СОЛ

Најдобри понуди..