• Намалена цена
  • Неодамнешно
Домаќинство Термометар, Дигитални LCD Компас Altimeter Термометар Барометар вода доказ
zoom_in

Домаќинство Термометар, Дигитални LCD Компас Altimeter Термометар Барометар вода доказ

DEN 688.00 839.52

Количина на стоки
check Тековен


Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот. степен) 256 Поставено на височина и barometric притисок податоци историја Прогноза Икони врз основа на промена на barometric притисок 12/24 Часовник формат Постојана календар на Време и датум од страна на рачно поставување на LED светлото Lanyard вклучени за лесно носење
Потрошувачка на енергија Еден 3 V литиум батерија (CR2032) на животниот Век на Батеријата : Минимум 12 месеци во заштеда на енергија се пресели (LCD исклучите) , Минимум 6 месеци во нормален режим на екранот
Пакет се Вклучени : 1 x Дигитален Компас Altimeter Барометар Термометар 1 x CR2032 батеријата ( батеријата не е вклучена, затоа што тоа е забрането во етерот товар ) 1 x англиски јазик прирачник 100% Сосема Нов во Оригинално Пакување
Плаќање
· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по аукција. степен) Температура точност : +/- 1. Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн.

Моќност Тип:
Копчето Батеријата
Стил:
Стои и на Ѕидот Виси
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Теорија:
температурата снимач
Број На Модел На:
А3-WS-110-1
Употреба:
Апарати за домаќинство
Дисплеј Тип:
Дигитални
Бренд Име:
МВР·СОЛ
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под

Најдобри понуди..