• Намалена цена
  • Неодамнешно
KUS Брод Час Кварц Часовник Мерач Водоотпорен Морски Автомобил RV Часовник Dial 12 Часа 12V/24V
zoom_in

KUS Брод Час Кварц Часовник Мерач Водоотпорен Морски Автомобил RV Часовник Dial 12 Часа 12V/24V

DEN 2300.00 2875.20

Количина на стоки
check Тековен


IP67 Водоотпорен, Stepper Мотор,Обратна Поларитетот Заштита, Црвена или Жолта позадина светлина * едноставен и елегантен дизајн на часовникот метар дава на корисникот јасен приказ на време * Рамки Материјал : 316 од не 'Рѓосувачки Челик,излечи стакло * Инсталација Димензија : 52mm(2") * Инсталација : код мерач да baseboard директно со рака * Приклучок : мулти-приклучоци приклучок за поврзување * Позадина светло, Црвено или Жолто * Покажува Опсег : 12-часовен формат * Работен Напон : 12/24 V * Заштита одделение : IP67;можат да работат до 1m под вода

Бренд Име:
KUS
Производителот Дел Број:
CMCR-БС-12
Објектот Должина:
10
Објектот Ширина:
6
Објектот Висина:
6
Објектот Тежина:
0.2
Материјал Тип:
Нерѓосувачки челик & пластика
Специјални Функции:
IP67 Водоотпорен, Stepper Мотор
Осветленост Дел Број:
CMCR-БС-12
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Другиот Дел Број:
CMCR-БС-12
Опсег:
12-часовен формат
рамки:
Нерѓосувачки Челик
Mtg Дупка:
2-1/16
Површина:
Нерѓосувачки Челик Рамки
Лице:
Бела
Работни Volt:
12V/24V

Најдобри понуди..